Biz Kimiz

Biz Kimiz

Sağlık hizmetlerinin geleceği

isTechSoft Yazılım Ltd. Şti. olarak üzerinde uzun zamandır çalıştığımız proje olan ‘Doktoruzman’, siz değerli sağlık çalışanlarına, tek panel üzerinden tüm klinik çalışmalarınızı yürütmenizi sağlayacak şekilde geliştirildi. Sistemimiz, tıbbi uygulamaların daha sorunsuz çalışmasına ve çevrimiçi ortamda daha güçlü bir varlığa sahip olmasına yardımcı olan geniş bir özellik yelpazesi sunar.

Peki, Doktoruzman nasıl çalışır?

Yenilikçi teknolojimiz, randevu alma süreciyle ilgili tüm karışıklıkları ortadan kaldırır. Doktoruzman ile hastalar doktorların uygunluklarına göre saniyeler içinde randevu planlayabilir ve doktor ziyaretleri düzenleyebilir. Ayrıca sağlık uzmanları, klinik dışındayken bile günlük takvimlerini kolayca gözden geçirebilir, yeni randevular hakkında bildirim mesajları alabilir ve herhangi bir bilgisayar ve mobil cihazı kullanarak randevuları istedikleri yönetebilirler.

Doktoruzman sizlerin işlerini kolaylaştırmak için sürekli çaba halindedir. Tüm doktorlarımızın hastalarına daha hızlı ulaşabilmesini sağlamak için her türlü destek anlık olarak sağlanır.

Uzmanlarımız, sitemize alışma süreci ve değerlendirmesi için üyelik oluşturabilirler. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, size ulaşabilmemiz için Buraya Tıklayarak formu doldurunuz.