Güvenilir Kişisel Asistanınız

  • Anasayfa
  • Güvenilir Kişisel Asistanınız
image image
image
image

Güvenilir Kişisel Asistanınız

Hastalara ulaşmak ve kaydetmekten, kontrol randevularına kadar, kliniğinizde rutin işlemleri otomatikleştirerek zamandan ve maliyetlerden tasarruf edin. Doktoruzman.com kliniğinize yenilikçi bir avantajdan daha fazlasını sunar, aynı zamanda personelinizin iş yükünü de en aza indirmeye yardımcı olur. Böylece sizin ve personelinizin diğer temel işlerde daha etkili olmanızı sağlar.

  • Hastalarınız kliniğiniz kapalıyken bile 7/24 randevu oluşturması mümkündür. Bu sayede randevu almak için yapılan telefon aramalarını cevaplamak için kullanacağınız zamanı diğer işlerde kullanabilirsiniz.
  • Hastalarınızın tatil-izin günlerinizi, müsaitlik durumunuzu tek bir panelden görmelerini sağlarız, böylelikle klinik personelinizin telefonda geçen zamanı azalır, klinik verimliliği sağlanmış olur.
  • Kliniğinizde profesyonel bir hizmet sunabilmeniz için, size Google araçlarıyla entegre bir hizmet sunuyoruz. Google entegrasyonu ile panelinizdeki tüm randevuları çalışanlarınızın görüntülemesini, izlemesini ve işlemesini kolaylaştırıyor, konum servisleriyle hastalarınızın en yakındaki hizmete ulaşmalarını sağlıyoruz.
  • Sunulan bütün hizmetler eksiksiz kullanıldığında, (paylaşımlar, verilen hizmetler vb.) hastalarla olan etkileşiminiz artarak, klinik verimliliği elde edebileceksiniz.

Daha fazla bilgiye mi İhtiyacınız var?

Sizler için oluşturduğumuz videomuzu izleyerek klinik verimliliğinizi nasıl artırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kafanızda farklı bir soru var ise canlı destekden bize ulaşabilirsiniz.