Fiyatlandırma

Profesyonel üyelikle tanışın, sağlık hizmetini parmaklarınızın ucuna getirin

Her şey tek panelde, planlı bir şekilde işlesin. Siz sadece uzmanlığınıza odaklanın.

Profesyonel Üyelik

 • KDV DAHİL
  Yıllık
4000 ₺
 • Randevu Sistemi/Asistanı
 • Online Danışmanlık Sistemi
 • Çağrı Merkezi Desteği
 • Sınırsız Makale ve Galeri Paylaşımı
 • SMS ve E-Posta Bildirimleri Hatırlatma Servisleri

Kurum Üyeliği

 • Danışanların, internette kurumunuzun ismini aratarak bulabilmesini sağlayın.
 • Kurumunuzdaki uzmanların, sağlık arayışında olan kişilere hızlıca ulaşabilmesini sağlayın.
 • Kurumunuzun, internet üzerindeki profilini güçlendirin ve verdiğiniz hizmet kalitesini tüm danışanlarınıza ispatlayın.
 • DoktorUzman Çağrı merkezimiz, 7 gün 24 saat sizler için destek vermektedir.

Kurumunuz İle Aramıza Katılmak İster Misiniz?

Hastaların, Doktorlarınıza Ulaşmasını Sağlayın
Kurumunuzu oluşturduktan sonra doktorlarınız, yüzyüze ve online görüşme randevu saatlerinizi eksiksiz doldursun ve hastaların size ulaşmasını sağlasın.

Kurumunuz, İnternette Görünür Olsun
Özgeçmiş, deneyimler, bilgi birikimleri, makaleler veya video paylaşımları ile etkili bir profil oluşturabilirsiniz.

Kesintisiz Canlı Randevular Sağlayın
DoktorUzman sayesinde danışanlarınızla kesintisiz ve sorunsuz canlı görüşmenin keyfini çıkarın.

Sıkça Sorulan Sorular

İstediğiniz zaman çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek, üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Kullanım sağlamış olduğunuz döneme ait hizmet bedeli faturalandırılır ve üyeliğiniz sonlandırılır.

Kesinlikle hayır, sunduğumuz panelde her menüye kolaylıkla erişebilirsiniz, herhangi bir bilgisayar eğitimi gerektirmez. Her sorunuzu cevaplamak için müşteri temsilcilerimiz size destek vermeye hazırdır.

Sitemizin ana sayfasında bulunan doktor/uzman kayıt ol bölümünden kaydınızı gerçekleştirdiğinizde talebiniz bize ulaşmış olur. 1 aylık ücretsiz kullanım sağlayabilirsiniz. Herhangi bir kredi kartı bilgisi talebimiz olmayacaktır. 1 ayın sonunda ücretsiz kullanımınız otomatik olarak sona erecek veya seçtiğiniz plan doğrultusunda devam edecektir.

Ücretsiz denemenizin bitiminden önce bir fiyatlandırma planı seçtiyseniz, ücretsiz deneme süreniz durdurulacak ve satın alınan abonelik planıyla otomatik olarak devam edecektir. Bir fiyatlandırma planı seçmediyseniz, hesabınız ücretsiz deneme ayının bitiş tarihinde dondurulacaktır. Dilerseniz aylık veya yıllık abonelikten birini seçebilirsiniz.

Faturalandırma döngünüz, kaydolduğunuz tarihe göre belirlenir. Kaydolduğunuz tarih, faturalandırma döngünüzün ilk tarihi olacaktır. Örneğin, ayın 15'inde kaydolursanız, bir sonraki faturanız bir sonraki ayın 15'inde olur.

Yeni danışanların size ulaşabilmesi, eklediğiniz kişisel bilgiler, videolar, makaleler ve randevular hakkında yapılan yorumlar aracılığıyla olabilir. Adınız arandığında, daha fazla hastaya ulaşmanıza ve mevcut hastalarınız arasında güvenilirliği artırmanıza yardımcı olabilir.

Evet. Özelliklerimizin bir parçası olarak Google Takvim ile entegrasyon sunuyoruz. Randevularınızı Doktoruzman.com online takvimden Google Takvimi’ne aktarabilirsiniz.

Randevularla ilgili gönderilen onay ve hatırlatma e-postalarına, müşterilerin randevularını iptal etmek veya farklı bir zaman için yeniden planlamak için kullanabilecekleri bir bağlantı ekliyoruz. Aynı zamanda sizlere site içerisinde bildirimler göndererek gününüzü takip etmenizi sağlıyoruz.

Size Özel Teklifimizi Öğrenmek İster Misiniz?

0850 220 02 37