7/24 Çağrı Merkezi Desteği

  • Anasayfa
  • 7/24 Çağrı Merkezi Desteği

7/24 Çağrı Merkezi Desteği

Bir telefon kadar uzağınızdayız

DoktorUzman Çağrı merkezi müşteri temsilcisi, uzman veya doktorların bilgi, işlem, şikayet, satış, öneri gibi konularda edinmek istediği bilgiler için çağrılarını cevaplar. Doktor veya uzmanların ilgili farklı departmanlara yönlendirmek, sorunlarını dinleyerek onlara doğru ve pratik çözümler sunmak, önerilerini dinleyerek geliştiricilere öneriler hakkında bilgi vermek gibi görevleri üstlenirler.

Destek uzmanlarımızdan oluşan ekibimiz günün her saatinde hizmetinizdedir. Üçüncü kişiler tarafından değişiklik yapılması beklenmeden tüm güncellemelerin hızlıca uygulanması sağlanır ve size en kısa sürede geri dönüş yapılır.

Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz, sizlerin bilgi, işlem şikayet, hizmet, öneri vb. konularda gelen çağrılarınız haricinden telefon dışı diğer hizmet kanallarından(e-posta, sms vb.) gelen tüm sorularınıza da yanıt verir.

Sizlere yardımcı olmak amacıyla ilgili farklı departmanlara yönlendirmek, sorunlarınızı dinleyerek doğru ve pratik çözümler sunmak, önerilerinizi dinleyerek yöneticilerimize öneriler hakkında bilgi vermek bizim görevimizdir.

Tüm doktorlarımızın hastalarına daha hızlı ulaşabilmesini sağlamak için her türlü destek anlık olarak sağlanır.

Çağrı merkezi iletişim hattımız 0 (850) 220 02 37